Dzisiejsza data: sobota, 12 czerwca 2021 roku Aktualna pozycja » http://www.psoni-leszno.pl/ » Strona główna    
 
 


Szanowni Państwo!
Informujemy, iż zmieniamy nazwę z Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Lesznie na Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Lesznie.
   Wybrane z galerii


Strona główna

Szanowni Państwo!


Mam ogromny zaszczyt poinformować , że Wychowanek Ośrodka Piotrusia Pana - DAMIAN WOJDOWSKI zajął III MIEJSCE w kategorii wiekowej powyżej 20 lat W MAZOWIECKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM: NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA. Konkurs organizowany był przez: Wawerskie Centrum Kultury FILIA RADOŚĆ -Warszawa Wawer. Celem konkursu było: przybliżeniei zainteresowanie dzieci i młodzieży tradycjami związanymi ze ŚWIĘTAMI WIELKANOCNYMI, zapoznanie z tradycją ludową różnych regionów kraju, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej, prezentowanie talentów plastycznych. Jury oceniając prace zwracało uwagę na: nawiązanie do tradycji świątecznej, pomysłowość, staranność wykonania, wrażenia artystyczne. Praca przygotowana była pod kierunkiem Instruktora terapii zajęciowej Ośrodka Piotrusia Pana: Pani Ewy Paluch. Pani Ewa zgłosiła również pracę Damiana do konkursu. Nagroda wkrótce zostanie przesłana!!! GRATULUJEMY SERDECZNIE !!!
 

 

 


Kochani !
Zbieramy pieniążki na tzw. „sześciopak”- wózek sześcioosobowy dla Naszych Kochanych Przedszkolaków z Ośrodka Piotrusia Pana, aby  Dzieciaczki mogły swobodnie z Paniami integrować się ze środowiskiem, poznawać otaczający świat. Wiele razy okazywaliście Nam serce, dlatego Wierzymy, że uzbieramy odpowiednią kwotę. Pieniążki można przelewać na : Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Lesznie, ul. Starozamkowa 14a, 64-100 Leszno.


KONTO: Raiffeisen Bank Polska S.A. : 17 1750 1136 0000 0000 1153 8584
 – KONIECZNIE Z DOPISKIEM- WÓZEK DLA PRZEDSZKOLAKÓW OREW.
 KOSZT to około: 5.700 – 5800 złotych.


Z góry serdecznie dziękuję:
Izabela Majorczyk
Dyrektor Ośrodka Rehabilitacyjno –Edukacyjno
 –Wychowawczego im. Piotrusia Pana
w Lesznie

 

Opis wózka :
Pojazd, dzięki któremu z łatwością zabierzesz na wycieczkę całą grupę maluchów. Dzieci będą siedzieć wygodnie na swoich miejscach, a opiekun sprawnie i bezpiecznie przewiezie je do parku, na plac zabaw lub do ogrodu zoologicznego.
Dzieci zabiorą ze sobą ulubione podwórkowe zabawki, piłki i gry sportowe, a opiekun szybko pozbędzie się zmartwień o transport wszystkich nieporęcznych przedmiotów t.j. koc piknikowy, napoje i przekąski etc.

Wózek wyposażony jest w 6 foteli z pasami bezpieczeństwa. Drzwi po obu stronach umożliwią samodzielne wyjście i opuszczenie wózka.
Lekka konstrukcja z aluminium znacząco wpływa na lekkość i łatwość przemieszczania pojazdu, a przednie obrotowe koła - na płynność manewrów i zwrotność, nawet przy dużym obciążeniu.

Wygodna szyna przy kołach ułatwia opiekunowi podjazdy pod krawężniki i wzniesienia.
6-osobowy pojazd dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 4 lat (max. waga jednego dziecka - 15 kg)

Z łatwością mieści się przejściach i drzwiach.
Poręczne do zapinania pasy bezpieczeństwa
Trwała i wytrzymała konstrukcja z polietylenu
Gumowe opony odporne na przebicie
Przednie koła obrotowe na kulkowych łożyskach
Hamulce bębnowe na tylnych kołach
Reflektory bezpieczeństwa zapewniają widoczność pojazdu po zmroku

Wym. 175 cm x 75 cm x 100 cm
Ładowność: 100 kg
Waga produktu: 36 kg
Waga przesyłki: 51 kg Dostarczany w całości
Pasy bezpieczeństwa oraz poduszki do siedzenia mogą zostać wyjęte na czas prania ręcznego przy max. temp. 30° C.


INFORMACJE UZYSKACIE PAŃSTWO TAKŻE NA FACEBOOKU:
 Psoni Koło w Lesznie - @PSONI.LESZNO

ZAPYTANIE OFERTOWE - USŁUGI CATERINGOWE 2020-2021

Protokół wyboru oferty na usługi cateringowe

załącznik

 

Dnia 22.08.2020r. Zamawiający zamieścił na stronie internetowej zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.

załącznik

 

 

UWAGA!
W dniu 23.07.2020r. Zamawiający dodał na stronę internetową informację z otwarcia ofert.

1. Informacja z otwarcia ofert

 

OGŁOSZENIE O PRZETARGU NIEOGRANICZONYM PN.:
„Usługa dowozu i odwozu osób niepełnosprawnych – w terminie od 01.09.2020 r. do 31.08.2021 r. z pominięciem jednego miesiąca letniego”

Załączniki:

1. Informacja o przetargu
2. Ogłoszenie o zamówieniu nr 562083-N-2020 z dnia 2020-07-15 r.
3. SIWZ z dnia 15.07.2020 r.

 

 

Wykonanie: gechu.nazwa.plPolskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Lesznie przestrzega przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000).

W związku z tym, w Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Lesznie powołany został Inspektor Ochrony Danych – Marcin Wowk. Z IOD można kontaktować się w sprawach dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych pod adresem: iod.psonileszno@grupaformat.pl.